درب اتوماتیک شیشه ای CAN BE FUN FOR ANYONE

درب اتوماتیک شیشه ای Can Be Fun For Anyone

درب اتوماتیک شیشه ای Can Be Fun For Anyone

Blog Article

 معرفی اجزا و عوامل موثر در انتخاب و خرید یک سیستم درب اتوماتیک شیشه ای 

در این مرحله طناب را از کلوزر و کاغذ پشت کلوزر را ازنوار کلوز جدا کنید. کلوزر را بر روی قاب درب شیشه ای جایی که علامت گذاری کردید ، بچسبانید.

در پایان مطلب لازم میدانیم یکی از برترین شرکت های تولید کننده انواع درب اتوماتیک و درب اتوماتیک شیشه ای و همچنین متخصص در زمینه نصب درب اتوماتیک به شما معرفی کنیم؛ گروه صنعتی مدرن درب تولید کننده انواع درب های اتوماتیک، درب های شیشه ای اتوماتیک، انواع جک، موتور کرکره، درب شیشه ای کشویی و … با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت است، همه ی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد روز دنیا ساخته میشوند و در صورتی که نیاز به خرید و نصب این نوع درب ها داشتید میتوانید روی گروه صنعتی مدرن درب حساب کنید.

مقالات پارتیشن شیشه ای مقالات درب شیشه ای مقالات دیوار شیشه ای مقالات اتاق شیشه ای

برای پاک کردن چربی احتمالی بر روی قاب درب با مواد شوینده چندمنظوره تمیز کنید و آن را خشک کنید.

موتور کرکره برقی ساید لوازم جانبی موتور کرکره برقی ساید برد موتور کرکره برقی ساید موتور کرکره برقی توبلار لوازم جانبی موتور کرکره برقی توبلار برد موتور کرکره برقی توبلار

همچنین میتوانید کرکره برقی از طریق سایت ادادور تهیه کنید.

در کل با بررسی که کارشناسان این درب ها انجام می دهند و محیطی که قصد مجهز کردن آن را به درب شیشه ای تاشو دارید می توان قیمت اصلی را تخمین زد.

همچنین در قسمت‌هایی از مراکز صنعتی مانند درهای وروردی و خروجی و رابط بین بخش‌های مختلف کارخانجات و کارگاه‌ها با هدف سهولت و تسریع در رفت و آمد پرسنل و کارکنان این اماکن از درب‌های اتوماتیک استفاده می‌شود. بسته به منابع تامین کننده انرژی برای این منظور انواعی از این محصولات تعریف می‌شوند.

یک جز مهم دیگر در اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای، چشمی و سنسورهای درب است.

قبل از پرداختن به موضوع قیمت درب شیشه ای تاشو بهتر است یک تعریف کلی از این نوع درب اتوماتیک شیشه ای درب ها ارائه دهیم. امروزه استفاده از این نوع درب ها بسیار طرفدار پیدا کرده است.

هر چقدر این مواد اولیه با کیفیت تر و مرغوب تر باشند می توان گفت قیمت درب های شیشه ای تاشو نیز بیشتر می شود.

درب اتوماتیک یک درب بسیار پیشرفته و جدید می باشد که علاوه بر حسگرهای حرکتی و ریموت های کنترل کننده بر روی درب اتوماتیک آن نصب شده که در نتیجه این درب این قابلیت را خواهد داشت که بدون نیاز به انسان به صورت کاملا اتوماتیک باز و بسته شود.

درب های کشویی معمولا دارای یک پانل در کشویی، اپراتور، هدر، چرخ های حامل، ستون، مسیر ریلی، قفل و سیستم فعال سازی هستند. درب اتوماتیک کشویی به صورت افقی باز و بسته می شود، به همین دلیل بهتر است به درب اتوماتیک شیشه ای اندازه کافی فضای حرکتی در طرفین درب برای درب کشویی در نظر گرفته شود. با حرکت کردن در بر روی مسیر ریل لنگه های در به سمت طرفین باز و بسته خواهد شد. با حرکت لنگه در بر روی مسیر ریل، دسترسی به داخل به راحتی فراهم می شود. معمولا برای در کمد لباس، در های شیشه ای حمام و ... از درب شیشه ای دو لنگه یا تک لنگه استفاده می شود. درب اتوماتیک شیشه ای کشویی ظاهری شیک و مدرن به ساختمان می دهد که از جمله متداول ترین درب های خودکار در بازار است.

Report this page